Chef’s Table


Chef’s Table to nowo powstała przestrzeń w koncepcie restauracyjnym Water&Wine.

Tuż obok ogrodu, winnicy i własnego rybnego stawu, w specjalnie zaaranżowanym miejscu, w małych (maksymalnie 8 osobowych) grupach spotkamy się przy stole, który sąsiaduje z otwartą kuchnią. Podczas spotkania będzie można obserwować pracę kucharzy, wspólnie przygotować menu z regionalnych składników, oraz porozmawiać i degustować odpowiednio dobrane wina i wodę. W odróżnieniu od kolacji restauracyjnych w Water&Wine, gdzie głównym punktem programu jest menu degustacyjne, w Chef’s Table goście wraz z naszym zespołem będą mogli uczestniczyć w tworzeniu dań.
Restauracja przyjmie wyłącznie osoby, które otrzymały potwierdzenie rezerwacji drogą mailową. Dojazd w zakresie własnym. Przewidywany czas kolacji od 3 do 5 godzin. Dostępny parking dla gości na terenie restauracji. Cena: 560 złotych lub 700 złotych z selekcją win. Kolacja w sezonie letnim (czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień) rozpoczyna się punktualnie o godz. 18.00, a w sezonie jesiennym (październik, listopad, grudzień) punktualnie o godz. 17:30.

Gościom, którzy chcą odwiedzić okolicę na dłużej, polecamy nocleg w Ormonde Resorts. To butikowy hotel w samym centrum uzdrowiska Nałęczów. Miejsce zupełnie wyjątkowe o bogatej historii, w którym przeszłość subtelnie przeplata się z teraźniejszością. Do dyspozycji gości jest czternaście gustownie i komfortowo urządzonych pokoi oraz strefa relaksu z krytym basenem, sauną, siłownią, biczami szkockimi i hydromasażem.

Ormonde Resorts
Willa Różana Willa Gioia
Aleja Lipowa 8
24-140 Nałęczów
Tel. 81 743 07 82
recepcja@ormonderesorts.pl

Rezerwacji dokonać można poprzez formularz, ale także mailowo na rezerwacje@waterandwine.pl lub telefonicznie w godzinach 10:00 – 18:00 pod numerem +48 691 770 453

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na najbliżej kolacji Chef’s Table w Water&Wine, wypełnij poniższy formularz. Otrzymasz mailowe potwierdzenie rezerwacji.*
 
* Each guest should fill the reservation individually. The dinner lasts about 3 hours and altogether 12 dishes will be served. Transport not provided.

* Note: the restaurant is located by the water bottling plant, therefore the guests will be requested to provide their names, surnames, ID card numbers or Polish identification number PESEL on their arrival.

* Dinner is 3 hours long. The guests have to provide transport at their own expense. Free parking available.

* Reimbursment can be claimed only if guests cancel their reservation up to 3 days before the dinner.
Calendar is loading...
- Dostępne
28
- Wynajęte
28
- W oczekinwaniu